Özel Yeni Vizyon Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Yeni Vizyon Tıp Merkezi, Ankara ilimizin Yenimahalle ilçesinde bulunan Özel Yeni Vizyon Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Barış Mah. Suadiye Cad. No:148-A adresinde bulunan Özel Yeni Vizyon Tıp Merkezi kurumuna 0 (312) 335-4832 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Yeni Vizyon Tıp Merkezi Hakkında

zel Yeni Vizyon Fizik Tedavi Merkezi 2005 senesinde beri Ankara Yenimahalle de siz kıymetli hastalarımıza hizmet vermektedir. 11 Temmuz 2016 tarihinde Yeni Vizyon Tıp Merkezi olarak hizmet sunduğu tıbbi bölümleri genişleterek 5.000 M2 kapalı alanı olan yeni binasında modern tıbbi cihazları ve genişleyen uzman hekim kadrosu ile hastalarımıza sağlık hizmeti sunmaya devam etmektedir. Size sizin kadar yakın olan merkezimizde hizmetlerimiz farkındalık yaratarak devam etmektedir.

Özel Yeni Vizyon Tıp Merkezi Bölümleri

Özel Yeni Vizyon Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Yeni Vizyon Tıp Merkezi, Ankara ili Yenimahalle ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Özel Bergama Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Yeni Vizyon Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Yeni Vizyon Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (312) 335-4832

Özel Yeni Vizyon Tıp Merkezi Adresi

Özel Yeni Vizyon Tıp Merkezi adresi: Anadolu, Suadiye Cd. No:148, 06190 Yenimahalle/Ankara

Özel Yeni Vizyon Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Yeni Vizyon Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.yenivizyon.com.tr

Özel Yeni Vizyon Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Yeni Vizyon Tıp Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku