Patnos Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Patnos Devlet Hastanesi, Ağrı ilimizin Patnos ilçesinde bulunan Patnos Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Adilcevaz Yolu Üzeri 5. Km Patnos adresinde bulunan Patnos Devlet Hastanesi kurumuna 0 (472) 616-1557 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Patnos Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemiz 1986 senesinde ilçe merkezinde bulunan 3 katlı bir binada Tıbbi Sağlık Merkezi olarak hizmete girmiştir. 1987 senesinde 20 yataklı hale getirildikten sonra, gittikçe artan ilçe nüfus yoğunluğu sebebiyle, 2006 senesinde komşuluğunda bulunan sağlık ocağı ve lojmanlar hastane bünyesine katılarak ve ek bina yapılarak 70 yataklı hale getirilmiştir. TC. Sağlık Bakanlığı’nın katkılarıyla 2009 senesinde Bitlis yolu üzerinde 26960 m2 kapalı alan üzerinde 150 yataklı yeni hastanemizin temeli atılmış, 19 Aralık 2011 tarihinde halkımızın hizmetine sunulmuştur. Hastanemiz her geçen gün gittikçe artan poliklinik ve hizmet alanlarıyla ilçemizin ve bölgemizin en mühim sağlık tesislerinden birisi haline gelmiştir

Hastanemiz bugün poliklinik hizmetlerinin yanında, Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri, Radyoloji Hizmetleri, Ameliyathaneler, Hemodiyaliz Ünitesi, Erişkin Yoğun Bakım Ünitesi, Endoskopi Ünitesi, Biyokimya Laboratuvarı, Mikrobiyoloji Laboratuvarı, Fizik Tedavi Hizmetleri ve Evde Bakım Hizmetleri ile bölge halkına bir çok alanda hizmet sağlamaktadır.

Patnos Devlet Hastanesi Bölümleri

Patnos Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Patnos Devlet Hastanesi, Ağrı ili Patnos ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Patnos Devlet Hastanesi İletişim

Patnos Devlet Hastanesi Telefon Numarası:  0 (472) 616-1557

Patnos Devlet Hastanesi Adres

Patnos Devlet Hastanesi Adresi:  Adilcevaz Yolu Üzeri 5. Km Patnos

Patnos Devlet Hastanesi Web Sitesi

Patnos Devlet Hastanesi Resmi Web Sitesi: https://patnosdh.saglik.gov.tr/

Patnos Devlet Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku