Polatlı Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Polatlı Devlet Hastanesi, Ankara ilimizin Polatlı ilçesinde bulunan Polatlı Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. İstiklal Mh. Abdülaziz Cd. No:2 adresinde bulunan Polatlı Devlet Hastanesi kurumuna 0 (312) 630-3030 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Polatlı Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemiz 1956 senesinde Polatlı Belediye Başkanlığınca tahsis edilen ilk binasında 20 yatak kapasitesi ile faaliyete geçmiştir. Kısa bir süre sonra Hastane Koruma Derneği’nin katkılarıyla yapılan ek bina ile yatak sayısı 70’e çıkarılmıştır. 1988’de Hastane Koruma Derneği’nce yaptırılan diğer bir ek binanın tamamlanması ile de 100 yatak kapasitesine yükselmiştir.

Hastanemizin 150 yataklı binası da 1. Sağlık Projesi kapsamı içinde yapılmış, 1999 tarihinde hizmete girmiş, eski hastane binası boşaltılmıştır. Hastanemiz Temmuz 2005 tarihinde Polatlı SSK Hastanesi ile entegre olmuş olup, yatak sayımız 276 ‘ya ulaşmıştır.

2012 senesinde 300 yataklı yeni hastanemizin inşaatı başlamış olup, 15 Ekim 2015 tarihinde açılış merasimiyle faaliyete geçmiştir. Yaklaşık iki yılda sona eren 300 yataklı hastanemiz, 65 Bin metrekare alana kurulan, toplam kapalı alanı 51 Bin metrekare olan ve içinde 196 yataklı oda, 12 ameliyathane, 89 muayene odası, 32 tane yoğun bakım ünitesi 8 adet yeni doğan yoğun bakım ünitesi bulunmaktadır. Yeni Hastanemiz de, 2016 yılı nisan ayı itibariyle 75’i uzman doktor olmak üzere toplam 810 personelle hizmet verilmektedir.

Bir bölge hastanesi şeklinde hizmet veren hastanemiz; Yunak, Sivrihisar, Haymana, Ayaş gibi çevre ilçeler ve köyler dahil olmak üzere ortalama 150.000 nüfusa hizmet vermektedir.

Polatlı Devlet Hastanesi Bölümleri

Polatlı Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Polatlı Devlet Hastanesi, Ankara ili Polatlı ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Polatlı Devlet Hastanesi Doktorları

Polatlı Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Polatlı Devlet Hastanesi İletişim

Polatlı Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (312) 630-3030

Polatlı Devlet Hastanesi Adres

Polatlı Devlet Hastanesi Adresi:  İstiklal Mh. Abdülaziz Cd. No:2

Polatlı Devlet Hastanesi Web Sitesi

Polatlı Devlet Hastanesi Resmi Web Sitesi https://polatliduatepedh.saglik.gov.tr/

Polatlı Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Polatlı Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku