05.12.2021 - Hastane Rehberi Portalı
Hastane Adresleri – Hastane İletişim Numaraları – Hastanebilgisi.com

Samsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Samsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Samsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi, Samsun ilimizin İlkadım ilçesinde bulunan Samsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi ile ilgili detaylar. Unkapanı Cd. Leventler Sk. No:1 adresinde bulunan Samsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi kurumuna 0 (362) 431-5559 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. 

Samsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Hakkında

1924 senesinde Samsun Millet Hastanesi ismini alan hastane, Türkiye’deki bütün özel idare hastaneleri gibi, 1954 yılına kadar Özel İdarece Sağlık ve Sosyal Yardım Bakanlığına verildi ve ismi “Samsun Devlet Hastanesi”oldu. 1965 senesinde Sağlık ve Sosyal Yardım bakanlığınca inşaasına başlanan buünkü Devlet hastanesi 1970 senesinde bitti ve o yılın mayıs ayında Karadeniz Bölgesi Ruh Sağlığı Hastanesi olarak hizmete sokuldu. Ismi ise Karadeniz Bölgesi Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi olarak değiştirildi. 1990 senesinde Karadeniz Bölgesi ünvanı kaldırılarak “Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi” oldu.

Samsun Ruh Sağlığı Hastalıkları Hastanesi, 22 dönüm arazi üzerine kurulu 4 ayrı binadan oluşan bir yapıya sahip. 14. 000 metrekare kapalı alanda 11 servis 2 normal poliklinik, 1 acil poliklinik ve 1 idari bina yer alıyor. Hastane, 18 il ve buna bağlı ilçeler olmak üzere ortalama 10 milyon nüfusa hizmet vermektedir. Samsun Ruh Sağlığı Hastalıkları Hastanesi, 400 kadro yatağına sahiptir. Lakin fiili yatak sayısı 351’dir.

  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
  • Çocuk Psikiyatrisi
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Nöroloji
  • Psikiyatri

Samsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Samsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi, Samsun ili İlkadım ilçesinde psikiyatri merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Samsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Randevu

Samsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Bölümleri

Samsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Doktorları

Samsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Telefon Numarası0 (362) 431-5559

Samsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Adresi:  Unkapanı Cd. Leventler Sk. No:1

Samsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Web Sitesi:

Samsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Nasıl Gidilir? Samsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Yol Tarifi

Samsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Ulaşım Haritası

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ