Savaştepe Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Savaştepe Devlet Hastanesi, Balıkesir ilimizin Savaştepe ilçesinde bulunan Savaştepe Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. İstiklal Mahallesi Çamlık Mevki adresinde bulunan Savaştepe Devlet Hastanesi kurumuna 0 (266) 552-1128 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Savaştepe Devlet Hastanesi Hakkında

Savaştepe Devlet Hastanesi 2005 senesinde 35 yatak kapasitesi ile hizmete açılmıştır. İl merkezine 47km olan hastanemizin kapalı alanı 2857m2 oturum alanı 952m2 olup 2 bloktan bir araya gelmektedir. Hastanemiz hala 25 yatak kapasitesi ile Dahiliye, Aile Hekimliği, Acil servisi, Diş polikliniği, Çocuk ve Kadın Doğum polikliniği (haftada 1 gün) branşlarında hizmet vermektedir.

Savaştepe Devlet Hastanesi olarak vizyonumuz ilçemiz ve bölgemizde halkımızın hakkı olan sağlık hizmetlerini; teknolojinin olanaklarını tercih ederek zamanında ve yerinde sunmak, hasta sevkini azaltmak ve hasta tatminiyetini sürekli olarak yükseltmektir.

Savaştepe Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Savaştepe Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Savaştepe Devlet Hastanesi, Balıkesir ili Savaştepe ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Savaştepe Devlet Hastanesi Doktorları

Savaştepe Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız

Savaştepe Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Savaştepe Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (266) 552-1128

  Mardin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Savaştepe Devlet Hastanesi Adresi

Savaştepe Devlet Hastanesi Adresi:  İstiklal Mahallesi Çamlık Mevki

Savaştepe Devlet Hastanesi Web Sitesi:

Savaştepe Devlet Hastanesi Web Sitesi https://savastepedh.saglik.gov.tr/

Savaştepe Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Savaştepe Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku