Serik Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Serik Devlet Hastanesi, Antalya ilimizin Serik ilçesinde bulunan Serik Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Merkez Mahallesi 2026 sok. No:10 adresinde bulunan Serik Devlet Hastanesi kurumuna 0 (242) 722-1340 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Serik Devlet Hastanesi Hakkında

1957 Yılında Verem Savaş Dispanseri olarak inşaatına başlanan ve 1967 senesinde 10 dönüm arazi içinde 1200 m2 alana sahip Serik Sağlık Merkezi olarak faaliyetine başlamıştır.

1975 senesinde 25 kadro yatağı 20 fiili yatak ile Serik Devlet Hastanesi haline getirilmiştir. 1976 senesinde ise 2 katlı bir ana bina ve 7 prefabrik bina ile toplam 2800 m2 kapalı alanda faaliyetlerine devam ederken fiziki şartların daha iyi oluşabilmesi için, 100 fiili yatak, 22 Poliklinik, 4 Ameliyathane, 5 Yoğun Bakım yatağı, 2 Doğum Salonu, 4 küvöz, 1 röntgen, 1 tomografi, 1 Ultrasonografi, 1 Biyokimya Lab., 1 Hemotoloji Lab, 1 Mikrobiyoloji Lab, 1 Patoloji Lab. sahip yeni binasına taşınmıştır.

Serik Devlet Hastanesi Bölümleri

Serik Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Serik Devlet Hastanesi, Antalya ili Serik ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Serik Devlet Hastanesi Doktorları

Serik Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Serik Devlet Hastanesi İletişim

Serik Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (242) 722-1340

Serik Devlet Hastanesi Adres

Serik Devlet Hastanesi Adresi:  Merkez Mahallesi 2026 sok. No:10

Serik Devlet Hastanesi Web Sitesi

Serik Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://serikdh.saglik.gov.tr/

Serik Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Serik Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku