Silvan Doktor Yusuf Azizoğlu Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Silvan Doktor Yusuf Azizoğlu Devlet Hastanesi, Diyarbakır ilimizin Silvan ilçesinde bulunan Silvan Doktor Yusuf Azizoğlu Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Bahçelievler Mah. Hastane Cad. No:21 adresinde bulunan Silvan Doktor Yusuf Azizoğlu Devlet Hastanesi kurumuna 0 (412) 711-5005 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Silvan Doktor Yusuf Azizoğlu Devlet Hastanesi Hakkında

Sağlıkta kaliteyi ilke edinen, yasalara ve hasta haklarına bağlı, sürekli olarak eğitim ve iyileştirmelerle hasta tatminiyetini esas alan çağdaş, güvenilir, çevreye hassas ve güler yüzlü hizmet sunmak hastanemizin kalite politikasıdır.

Misyonumuz, Dr. Yusuf Azizoğlu Silvan Devlet Hastanesinde tüm birimlere yönelik koruyucu ve tedavi edici hizmetleri, yasalara ve etik kurallara bağlı kalarak kaliteli, etkin ve verimli olarak gerçekleştirmek ve bunun devamlılığını sağlamaktır.

Amacımız, sağlık sektöründe dünya normlarına uygun sağlıkta dönüşüm politikasını gerçekleştirmiş, bölgede tercih edilen bir hastane olmaktır.

Silvan Doktor Yusuf Azizoğlu Devlet Hastanesi Bölümleri

Silvan Doktor Yusuf Azizoğlu Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Silvan Doktor Yusuf Azizoğlu Devlet Hastanesi, Diyarbakır ili Silvan ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Göztepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Silvan Doktor Yusuf Azizoğlu Devlet Hastanesi Doktorları

Silvan Doktor Yusuf Azizoğlu Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız

Silvan Doktor Yusuf Azizoğlu Devlet Hastanesi Telefon

Silvan Doktor Yusuf Azizoğlu Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (412) 711-5005

Silvan Doktor Yusuf Azizoğlu Devlet Hastanesi Adresi

Silvan Doktor Yusuf Azizoğlu Devlet Hastanesi Adresi:  Bahçelievler Mah. Hastane Cad. No:21

Silvan Doktor Yusuf Azizoğlu Devlet Hastanesi Web Sitesi

Silvan Doktor Yusuf Azizoğlu Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://silvandh.saglik.gov.tr/

Silvan Doktor Yusuf Azizoğlu Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Silvan Doktor Yusuf Azizoğlu Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku