Sındırgı Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Sındırgı Devlet Hastanesi, Balıkesir ilimizin Sındırgı ilçesinde bulunan Sındırgı Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Camicedit Mah. Balıkesir Cad. No:74 adresinde bulunan Sındırgı Devlet Hastanesi kurumuna 0 (266) 516-4100 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sındırgı Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemiz 1973 Yılında 10 yataklı sağlık merkezi olarak hizmete açılarak, 1980 senesinde 25 yatak kapasitesine çıkartılmıştır. 1990 senesinde ise devlet-vatandaş işbirliğiyle 50 yatak kapasiteli ek bina inşaatına başlanmış, 1992 senesinde da tamamlanarak eski bina (sağlık merkezi) gerekli onarımdan geçirilerek 75 fiili yatak kapasitesiyle hizmet veren devlet hastanesi statüsüne kavuşturulmuştur. Sağlık Bakanlığının 02.07.2010 Tarih ve 2010/50 Sayılı hastane rolleri konulu genelgesine istinaden fiili yatak kapasitemiz 50’ye düşürülmüştür. 2005 senesinde hayırsever bir vatandaş aracılığıyla ana binaya ek olarak C blok yapılarak 2010 senesinde hizmete açılmıştır. 2013 senesinden bu yana 36 yatak kapatise ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Sındırgı Devlet Hastanesi Bölümleri

Sındırgı Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Sındırgı Devlet Hastanesi, Balıkesir ili Sındırgı ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sındırgı Devlet Hastanesi Doktorları

Sındırgı Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız

Sındırgı Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Sındırgı Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (266) 516-4100

Sındırgı Devlet Hastanesi Adresi

Sındırgı Devlet Hastanesi Adresi:  Camicedit Mah. Balıkesir Cad. No:74

Sındırgı Devlet Hastanesi Web Sitesi

Sındırgı Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://sindirgidh.saglik.gov.tr/

Sındırgı Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Sındırgı Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku