Söke Fehime-Faik Kocagöz Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Söke Fehime-Faik Kocagöz Devlet Hastanesi, Aydın ilimizin Söke ilçesinde bulunan Söke Fehime-Faik Kocagöz Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Faik Kocagöz Cd. Köyaltı Mevkii No:16 adresinde bulunan Söke Fehime-Faik Kocagöz Devlet Hastanesi kurumuna 0 (256) 518-2361 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Söke Fehime-Faik Kocagöz Devlet Hastanesi Hakkında

10-11-2004 tarihinde hizmet vermeye başlayan yeni hastanemizde, sağlık hizmeti sunumu değerini arttırabilmek için teknolojik altyapı oluşturulmakta ve geliştirilmekte, personel eğitimine de son derece önem verilmektedir.

Çağdaş binası ve alt yapısı, üstün nitelikli ekibi ile hastaların ve çalışanların bütünsel tatminiyetini en üst düzeyde tutan; Sürekli eğitim, ölçme ve iyileştirme metotları tercih ederek, devamlı gelişmeyi amacı olan bir işletim sistemi yönetimiyle, bölgemizde sağlıkla ilgili yeniliklerin tasarımcısı, uygulayıcısı ve öncü gücü olma gayretleri içinde bir hastaneyiz.

Modern teknolojiyi ve güncel bilgileri kullanırken vicdani etik ve ilkelerden ödün vermeden önce insan ilkesinden yola çıkarak saygılı, dürüst, güvenilir, güler yüzlü, yüksek kalitede ve ulaşımi kolay niteliklerde sağlık hizmeti sunarak insanımızın tatminiyetini arttırmak temel amacımız.

Söke Fehime-Faik Kocagöz Devlet Hastanesi Bölümleri

Söke Fehime-Faik Kocagöz Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Söke Fehime-Faik Kocagöz Devlet Hastanesi, Aydın ili Söke ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Söke Fehime-Faik Kocagöz Devlet Hastanesi Doktorları

Söke Fehime-Faik Kocagöz Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Söke Fehime-Faik Kocagöz Devlet Hastanesi Telefon

Söke Fehime-Faik Kocagöz Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (256) 518-2361

Söke Fehime-Faik Kocagöz Devlet Hastanesi Adresi

Söke Fehime-Faik Kocagöz Devlet Hastanesi Adresi:  Faik Kocagöz Cd. Köyaltı Mevkii No:16

Söke Fehime-Faik Kocagöz Devlet Hastanesi Web Sitesi

Söke Fehime-Faik Kocagöz Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://sokedh.saglik.gov.tr/

Söke Fehime-Faik Kocagöz Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Söke Fehime-Faik Kocagöz Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku