Susurluk Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Susurluk Devlet Hastanesi, Balıkesir ilimizin Susurluk ilçesinde bulunan Susurluk Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Yenimahalle Hastane Cad. adresinde bulunan Susurluk Devlet Hastanesi kurumuna 0 (266) 865-2522 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Susurluk Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemiz 1962 senesinde 7911 m2 arsa üzerine kurulmuş, Sağlık merkezi olarak hizmet vermeye başlamış olup, 1992 senesinde ek binasıyla Susurluk Devlet Hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Halkımıza daha iyi hizmet sunabilmek için 2006 senesinde Ek bina-2 yapımına başlanmış ve 2007 Ocak ayından ibu yana Ek bina-2 hizmete girmiştir.

Hastanemiz halen 50 yatak kapasiteli, C sınıfı, 1. Seviye Acil Hizmetleri ve 1. Seviye 4 yataklı Yoğun Bakım Hizmetleri ile hizmete devam etmektedir. Hastanemizin toplam arsa alanı 7299 m2 olup ana bina ve ek binalarımz aynı arsa alanı üzerindedir. Toplam kapalı alanımız 3792 m2 ve 3 binanın toplam oturum alanı 1086 m2’dir.

Susurluk Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Susurluk Devlet Hastanesi, Balıkesir ili Susurluk ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Susurluk Devlet Hastanesi Doktorları

Susurluk Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Susurluk Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Susurluk Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (266) 865-2522

Susurluk Devlet Hastanesi Adresi

Susurluk Devlet Hastanesi Adresi:  Yenimahalle Hastane Cad.

Susurluk Devlet Hastanesi Web Sitesi

Susurluk Devlet Hastanesi Web Sitesi: http://susurlukdh.saglik.gov.tr/

Susurluk Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Susurluk Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku