Terme Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Terme Devlet Hastanesi, Samsun ilimizin Terme ilçesinde bulunan Terme Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Cumhuriyet Mah. Kemer Sokak No:8 adresinde bulunan Terme Devlet Hastanesi kurumuna 0 (362) 875-0039 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Terme Devlet Hastanesi Hakkında

75 yataklı olarak hizmete giren Terme Devlet Hastanesinde 20 poliklinik, 10 diş üniti, diş laboratuarı, 10 yataklı diyaliz ünitesi, yeni doğan ve yetişkin yoğun bakım servislerinin de bulunmaktadır.

23 bin metre kare alanda hizmet verecek hastanede, 4 ameliyathanenin de bulunacağı, hastanede bunun bunun yanında 150 araçlık otopark ve 106 kişilik konferans salonunun da bulunmaktadır.

Hastanemiz, her insanın hak ettiği sağlık hizmetlerini en güvenilir ve kaliteli biçimde uygulamak ve geliştirmek için çalışmaktadır. Hastanemiz yöneticileri ve çalışanları bu ilkeyi sürdürmek ve geliştirmek için tüm emeklerini, tecrübelerini, eforlarını hasta ve hasta yakınlarının huzuru ve sevinci için sarf etmektedir.

Terme Devlet Hastanesi Bölümleri

Terme Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Terme Devlet Hastanesi, Samsun ili Terme ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Mardin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Terme Devlet Hastanesi Doktorları

Terme Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Terme Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Terme Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (362) 875-0039

Terme Devlet Hastanesi Adresi

Terme Devlet Hastanesi Adresi:  Cumhuriyet Mah. Kemer Sokak No:8

Terme Devlet Hastanesi Web Sitesi

Terme Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://termedh.saglik.gov.tr/

Terme Devlet Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku