Van Lokman Hekim Hayat Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Van Lokman Hekim Hayat Hastanesi, Van ilimizin İpekyolu ilçesinde bulunan Van Lokman Hekim Hayat Hastanesi ile ilgili detaylar. Serhat Mah. Milli Egemenlik Cad. Kınalı Mevkii No:58 adresinde bulunan Van Lokman Hekim Hayat Hastanesi kurumuna 4449911 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Van Lokman Hekim Hayat Hastanesi Hakkında

Lokman Hekim Engürüsağ A.Ş. olarak; sağlık sektörünün ihtiyaçları ışığında, geleceğe yönelik yaptığımız yatırımlar ve atılımlarla yolumuzda güvenli adımlarla devam etmekteyiz. Hayat Hastanesi, Lokman Hekim Hastaneler zincirinin dördüncü halkasıdır. Van’da sağlık hizmeti sunumuna yeni bir soluk getirecek olan 30 yataklı Hayat Hastanesi, bölgenin mühim bir gereksinimini karşılamaktadır.

Hayat Hastanesi’nde özel sağlık sigortaları ve bireysel sağlık hizmetine yönelik anlaşmalar da bulunmaktadır. Toplam 4400 m2 alan sahip olan hastanemizle, yüzünüzdeki gülümsemeyi çoğaltmak ve daimi kılmak için Van’da yeni bir hayat başlıyor diyoruz.

Van Lokman Hekim Hayat Hastanesi Bölümleri

Van Lokman Hekim Hayat Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Van Lokman Hekim Hayat Hastanesi, Van ili İpekyolu ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Van Lokman Hekim Hayat Hastanesi Telefon Numarası

Van Lokman Hekim Hayat Hastanesi telefon numarası:  4449911

Van Lokman Hekim Hayat Hastanesi Adresi

Van Lokman Hekim Hayat Hastanesi  adresi:  Serhat, Milli Egemenlik Cd No:52, 65100 İpekyolu/Van

Van Lokman Hekim Hayat Hastanesi Web Sitesi

Van Lokman Hekim Hayat Hastanesi  resmi web sitesi: www.lokmanhekim.com.tr

Van Lokman Hekim Hayat Hastanesi Nasıl Gidilir? Van Lokman Hekim Hayat Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku