Van Özel İstanbul Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Van Özel İstanbul Hastanesi, Van ilimizin İpekyolu ilçesinde bulunan Van Özel İstanbul Hastanesi ile ilgili detaylar. Urartu Sok. No:10 adresinde bulunan Van Özel İstanbul Hastanesi kurumuna 0 (432) 444-6534 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Van Özel İstanbul Hastanesi Hakkında

Modern, kaliteli sağlık hizmeti sunmak için Van’da yeni bir hastane anlayışı yaratmak maksadıyla kurulmuş olan Van Özel İstanbul Hastanesi; her geçen gün daha çok kitleye kendini tanıtmakta ve her gün yeni kalifiye personelleri bünyesine katmaktadır.

Hastanemiz, yapımı hızla sona eren ek binamızın hizmete açılmasıyla 37 branş, 52 doktor kadrosu ve 181 yatak (43 yenidoğan yoğun bakım, 22 genel yoğun bakım yatağı, modern 5 ameliyathanesi) ve işinde uzman dinamik kadrosuyla 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.

Verilen hizmetler ve eğitimler Toplam Kalite Yönetimi ilkesi çerçevesince planlanmış olup; “İnsana Değer Veren Kurum Anlayışı” ile en üst düzeyde, çağdaş ve güvenli hizmetler sunulmaktadır. İstanbul Hastanesi olarak “Referans Hastane” olma yolunda ilerleyişimiz emin adımlarla sürecektir.

Van Özel İstanbul Hastanesi Bölümleri

Van Özel İstanbul Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Van Özel İstanbul Hastanesi, Van ili İpekyolu ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Van Özel İstanbul Hastanesi Telefon Numarası

Van Özel İstanbul Hastanesi telefon numarası:  0 (432) 444-6534

Van Özel İstanbul Hastanesi Adresi

Van Özel İstanbul Hastanesi adresi:  Şerefiye, Hastane Cadddesi Urartu 1. Sok. No:10, 65140 İpekyolu/Van

Van Özel İstanbul Hastanesi Web Sitesi

Van Özel İstanbul Hastanesi resmi internet sitesi: www.istanbulhastanesi.com.tr

Van Özel İstanbul Hastanesi Nasıl Gidilir? Van Özel İstanbul Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku