Vezirköprü Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Vezirköprü Devlet Hastanesi, Samsun ilimizin Vezirköprü ilçesinde bulunan Vezirköprü Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Taşkale Mahallesi Köprülüler Caddesi No:210 adresinde bulunan Vezirköprü Devlet Hastanesi kurumuna 0 (362) 647-1825 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Vezirköprü Devlet Hastanesi Hakkında

Vezirköprü Devlet Hastanesi 1984 senesinde Samsun ili Vezirköprü ilçesi Atatürk Mahallesi mevkiinde 100 yataklı olarak kurulmuştur. Hastanemiz şu anda 190 yatak kapasitesiyle hizmet vermektedir.

Hastanemizde 1 adet 112 acil birimine ve 3 adet hastanemize ait olmak üzere 4 adet ambulans mevcuttur. Bunlardan 3 tanesi tam donanımlıdır. 1 adet diyaliz hasta ve refakatçilerini taşımak için hasta nakil aracımızla hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Vezirköprü Devlet Hastanesi Bölümleri

Vezirköprü Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Vezirköprü Devlet Hastanesi, Samsun ili Vezirköprü ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Vezirköprü Devlet Hastanesi Doktorları

Vezirköprü Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Vezirköprü Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Vezirköprü Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (362) 647-1825

Vezirköprü Devlet Hastanesi Adresi

Vezirköprü Devlet Hastanesi Adresi:  Taşkale Mahallesi Köprülüler Caddesi No:210

Vezirköprü Devlet Hastanesi Web Sitesi

Vezirköprü Devlet Hastanesi Web Sitesi: http://vezirkoprudh.saglik.gov.tr/

Vezirköprü Devlet Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku