Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi, Trabzon ilimizin Araklı ilçesinde bulunan Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Özgen Mah. Hastane Küme Evleri No:9 adresinde bulunan Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi kurumuna 0 (462) 721-4963 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemiz Araklı – Bayburt yolu 2. Kilometresinde bulunmaktadır. Araklı merkeze 2 km, Trabzon merkeze 32 km mesafede bulunmaktadır. Hastanemize ulaşım özel araç ve dolmuşlarla yapılabilmektedir. Hastanemize gelen dolmuşlar Araklı merkezde hastane kaşıkçı dolmuş durağından kalmaktadır.

Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi olarak vizyonumuz; toplumumuzun yaşam değerini arttırmak maksadıyla modern tıbbın imkânlarını tercih ederek kaliteli sağlık hizmeti sunumunda öncü rol üstlenen sağlık merkezi olmaktır.

Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi Bölümleri

Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi, Trabzon ili Araklı ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Cide Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi Doktorları

Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (462) 721-4963

Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi Adresi

Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi Adresi:  Özgen Mah. Hastane Küme Evleri No:9

Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi Web Sitesi

Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://araklidh.saglik.gov.tr/

Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku