İlker Çelikcan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

İlker Çelikcan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Bursa ilimizin Osmangazi ilçesinde bulunan İlker Çelikcan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi ile ilgili detaylar. Çekirge Mah. 1.Murat Cad. adresinde bulunan İlker Çelikcan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi kurumuna 0 (224) 239-3841 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İlker Çelikcan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Hakkında

Sağlık Bakanlığına devredilen ve Bursa İlker Çelikcan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi adı verilen Bursa Asker Hastanesinde yedi asırlık hamamlar, kaplıca suyuyla hastaların nasıl tedavi edileceğinde kullanılırken, asker sivil tüm vatandaşlar şifa buluyor.

Misyonumuz müthişiyet odaklı hizmet anlayışımızı ve kabiliyetlerimizi ülkeler arası standartların da üzerine çıkarmak suretiyle Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanında akredite olmak ve referans bir kuruluş haline gelmektir.

İlker Çelikcan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Bölümleri

İlker Çelikcan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. İlker Çelikcan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Bursa ili Osmangazi ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Bursa Yenişehir Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

İlker Çelikcan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlker Çelikcan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Doktorları

İlker Çelikcan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

İlker Çelikcan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Telefon Numarası

İlker Çelikcan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Telefon Numarası0 (224) 239-3841

İlker Çelikcan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Adresi

İlker Çelikcan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Adresi:  Çekirge Mah. 1.Murat Cad.

İlker Çelikcan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Web Sitesi

İlker Çelikcan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Web Sitesi:

İlker Çelikcan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Nasıl Gidilir? İlker Çelikcan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku