Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi Kliniği Telefon Numarası ve Adresi

Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi Kliniği, Konya ilimizin Selçuklu ilçesinde bulunan Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi Kliniği ile ilgili detaylar. Yazır Mahallesi Turgut Özal Caddesi No:10 adresinde bulunan Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi Kliniği kurumuna 0 (332) 221-0000 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi Kliniği Hakkında

100 yataklı olarak dizayn edilen Konya Beyhekim Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, 2011 Aralık ayından ibu yana hasta kabulüne başlamıştır. Şu an itibariyle hastanemizde 6 tane fizik tedavi ve iyileştirme uzmanı, 14 fizik tedavi uzmanı, 8 fizik tedavi teknikeri, 1 diyetisyen, 1 sosyal hizmet uzmanı, 1 psikolog, 1 hasta hakları personeli, 35 yardımcı sağlık personeli, 10 teknik personel, 10 genel idare personeli, 21 tıbbi sekreter, 14 güvenlik personeli görev yapmaktadır.

Hastanemiz, günlük olarak 100 nörolojik-ortopedik iyileştirme ve 300 fizik tedavi hastasına hizmet verebilecek kapasitededir. Ayrıca hastanemizde 96 metrekare hidroterapi havuzu bulunmaktadır.

Konya Beyhekim Devlet Hastanesinin Fizik Tedavi Bölümleri, ayaktan gelen yahut yatarak tedavi görmekte olan, fizik tedavi yahut rehabilitasyon endikasyonu olan hastalara, güncel, etik ve uluslararasi standartlara uygun hizmet vermeyi hedeflemektedir. Muayene odalari, fizyoterapi odalari ve egzersiz salonlarımızdan oluşan, son sistem cihazlarla donatılmış olan fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümümüzde, işinde uzman uzman doktorlarimiz ve fizyoterapistlerimizden olusan ekibimiz ile poliklinik, servis ve yoğun bakım hastalarına hizmet vermektedir.

  Özel Dentistanbul Ataşehir Polikliniği Telefon Numarası ve Adresi

Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi Kliniği Telefon Numarası

Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi Kliniği telefon numarası:  0 (332) 221-0000

Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi Kliniği Adresi

Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi Kliniği adresi:  Yazır Mahallesi Turgut Özal Caddesi No:10

Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi Kliniği Nasıl Gidilir? Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi Kliniği Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku