Mardin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Mardin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Mardin ilimizin Artuklu ilçesinde bulunan Mardin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Savurkapı Mah. Merkez adresinde bulunan Mardin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (482) 213-2592 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Mardin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Merkezimiz Mardin Devlet Hastanesi bünyesinde diş polikliniği olarak hizmet vermekte iken 25/07/2007 tarih ve 8265 sayılı yazıyla Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine dönüştürülmüştür. Merkezimiz meydan başı civarında eski Devlet Hastanesinin 5 katlı ek binasında, 2500 Metrekarelik alanında olup tüm Mardin bölgesindeki tek Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’dir.

Kliniklerimizde en son Tıbbı ve Teknolojik gelişmeler kullanılarak modern, rahat ve hijyenik mekanlarda muayene, teşhis, tedavi ve protez hizmetleri sağlamaktadır.

Mardin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Mardin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Mardin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Mardin ili Artuklu ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Özel Kırklareli Derman Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Mardin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Mardin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Mardin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Mardin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (482) 213-2592

Mardin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi

Mardin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Savurkapı Mah. Merkez

Mardin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi

Mardin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi: https://mardinadsm.saglik.gov.tr/

Mardin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku