Muradiye Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Muradiye Devlet Hastanesi, Van ilimizin Muradiye ilçesinde bulunan Muradiye Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Yenişehir Mah. Hastane Caddesi No:42 adresinde bulunan Muradiye Devlet Hastanesi kurumuna 0 (432) 451-2047 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Muradiye Devlet Hastanesi Hakkında

Muradiye Devlet Hastanesi 1986 senesinde 25 yataklı bir sağlık merkezi olarak hizmete açılmıştır. Yeni Muradiye Devlet Hastanesi 50 yataklı olup, 23 odamız çift kişilik, 4 odamız tek kişilik ve en mühimsi bu yeni binamızdaki tüm odalarımız WC’li ve duşludur. Genel cerrahi, ortopedi, KBB, göz, dahiliye, çocuk, anestezi, diş ve kadın doğum branşlarında hizmet verilmektedir.

Muradiye Devlet Hastanesi Bölümleri

Muradiye Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Muradiye Devlet Hastanesi, Van ili Muradiye ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Muradiye Devlet Hastanesi Doktorları

Muradiye Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Muradiye Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Muradiye Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (432) 451-2047

  Korkut İlçe Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Muradiye Devlet Hastanesi Adresi

Muradiye Devlet Hastanesi Adresi:  Yenişehir Mah. Hastane Caddesi No:42

Muradiye Devlet Hastanesi Web Sitesi

Muradiye Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://muradiyedh.saglik.gov.tr/

Muradiye Devlet Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku