Özel Ankasu Göz Hastalıkları Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Ankasu Göz Hastalıkları Merkezi, Ankara ilimizin Keçiören ilçesinde bulunan Özel Ankasu Göz Hastalıkları Merkezi ile ilgili detaylar. Kavacık Mh. Atatürk Cd. Geziyolu Sk. No:12/30 adresinde bulunan Özel Ankasu Göz Hastalıkları Merkezi kurumuna 0 (312) 316-4343 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Ankasu Göz Hastalıkları Merkezi Hakkında

Op. Dr. Ali Suveren aracılığıyla 2007 senesinde kurulup, hizmet vermeye başlayan kliniğimizde 350.000 üzerinde hasta muayenesi 40.000 üzerinde göz cerrahi operasyonu yapılmıştır. Amacımız en güncel tanı ve tedavi metotları ile hastalarımıza uzman hekimler aracılığıyla tedavi hizmeti sağlamaktadır.

Merkezimizde tam teşekküllü ameliyathane, 6 adet muayene odası, Argon lazer, Yag lazer, OCT, Bilgisayarlı Görme Alanı, Pakimetri, FFA cihazlarıyla da hizmet vermekteyiz.

Özel Ankasu Göz Hastalıkları Merkezi Bölümleri

  • Göz Hastalıkları
  • Biyokimya
  • Yoğun Bakım

Özel Ankasu Göz Hastalıkları Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Ankasu Göz Hastalıkları Merkezi, Ankara ili Keçiören ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Ankasu Göz Hastalıkları Merkezi Telefon Numarası

Özel Ankasu Göz Hastalıkları Merkezi telefon numarası:  0 (312) 316-4343

  Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Ankasu Göz Hastalıkları Merkezi Adresi

Özel Ankasu Göz Hastalıkları Merkezi adresi: Atatürk Caddesi, Geziyolu Sk., 06135 Keçiören/Ankara

Özel Ankasu Göz Hastalıkları Merkezi Web Sitesi

Özel Ankasu Göz Hastalıkları Merkezi resmi web sitesi: www.ankasugoz.com

Özel Ankasu Göz Hastalıkları Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Ankasu Göz Hastalıkları Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku