Özel Bali Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Bali Diyaliz Merkezi, Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunan Özel Bali Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Turgut Reis Cd. Şerefli Sk. No:27/1 Tandoğan adresinde bulunan Özel Bali Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (312) 215-2050 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Bali Diyaliz Merkezi Hakkında

Bali Diyaliz Merkezi; Başkentin merkezinde, her bölgeye ulaşımı kolay olan Tandoğan – Mebusevlerinde hizmet vermektedir. Diyaliz hususunda; işinde uzman uzman hekim ve değişmeyen güler yüzlü hemşire kadrosuna sahiptir. Beden, akıl ve ruh bütünlüğü sağlayan hasta-çalışan birlikteliği ile 2008 senesinden buyana güven dolu bir iletişim içinde hizmetini sürdürmektedir.

Sevgi dolu, vicdanının sesiyle hareket eden ekibimizle, huzurlu bir ortamda 20+1 adet Fresenius 2008 S marka Hemodiyaliz cihazı ile tedavi sunulmaktadır. HCV(+) – HBV (+) hastalarımız için ayrı cihaz, bölümlerimiz bulunmaktadır.

Özel Bali Diyaliz Merkezi Randevu

Diyaliz seanslarında hastalarımıza, diyetisyenimizin hazırlamış olduğu tedavilerini destekleyici kahvaltı ikram edilmektedir. Hastalarımız; yatak başlarında monteli televizyonları izleyebilir, kitap, gazete, dergi okuyabilir yahut note-booklarımız ile internette eğlenceli vakitler geçirebilirler.

Diyaliz Merkezimiz S.G.K.(SSK, T.C.EMEKLİ SANDIĞI, BAĞ-KUR), anlaşmalı kurum mensuplarına hizmet vermekte olup, hastadan herhangi bir ilave ek ücret alınmamaktadır.

Özel Bali Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Biyokimya
  • Nükleer Tıp
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Bali Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Bali Diyaliz Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Bozova İlçe Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Bali Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Bali Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız

Özel Bali Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Bali Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (312) 215-2050

Özel Bali Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Bali Diyaliz Merkezi Adresi:  Turgut Reis Cd. Şerefli Sk. No:27/1 Tandoğan

Özel Bali Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Bali Diyaliz Merkezi Web Sitesi: balidiyaliz.com

Özel Bali Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Bali Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku