Özel Bayrampaşa Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Bayrampaşa Hastanesi, İstanbul ilimizin Bayrampaşa ilçesinde bulunan Özel Bayrampaşa Hastanesi ile ilgili detaylar. Kartaltepe Mah. Hakan Sok. No:18 adresinde bulunan Özel Bayrampaşa Hastanesi kurumuna 0 (212) 581-3333 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Bayrampaşa Hastanesi Hakkında

1998 senesinde hizmete başlayan Özel Bayrampaşa Hastanesi olarak çeşitli uzmanlık dallarında hastalarımıza hizmet vermekteyiz. Cerrahi branşlarımıza içerisindeki tüm ameliyatlar başarıyla gerçekleştirilmektedir. Amacımız hastalarımıza kaliteli ve en ekonomik şartlarda hizmet sunmaktır.

Özel Bayrampaşa Hastanesi olarak hasta tatminiyetini sürekli olarak kılabilmek için güleryüzlü ve özverili personelimiz, çağdaş yönetim prensipleri ile teknolojik gelişimleri takip ederek daha iyi hizmet sunabilmeye gayret eden, Bayrampaşa ilçemizin tek özel hastane olma özelliğini taşımaktayız.

Özel Bayrampaşa Hastanesi Bölümleri

Özel Bayrampaşa Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Bayrampaşa Hastanesi, İstanbul ili Bayrampaşa ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Bayrampaşa Hastanesi Telefon Numarası

Özel Bayrampaşa Hastanesi telefon numarası:  0 (212) 581-3333

  Özel Medicana Samsun Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Bayrampaşa Hastanesi Adresi

Özel Bayrampaşa Hastanesi adresi:  Kartaltepe Mah. Hakan Sok. No:18

Özel Bayrampaşa Hastanesi Web Sitesi

Özel Bayrampaşa Hastanesi resmi web sitesi: www.bayrampasa.com.tr

Özel Bayrampaşa Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Bayrampaşa Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku