Özel Bursa Göz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Bursa Göz Merkezi, Bursa ilimizin Yıldırım ilçesinde bulunan Özel Bursa Göz Merkezi ile ilgili detaylar. Duaçınar Mah. Barış Cad. No:3 adresinde bulunan Özel Bursa Göz Merkezi kurumuna 0 (224) 367-0777 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Bursa Göz Merkezi Hakkında

Yıllardır Bursa’ya hizmet eden uzman kadromuz ve teknolojik alt yapımız ile bu Ulu Şehirden aldığımızı yine bu şehirle paylaşıyoruz. Özel Bursa Göz Merkezi, uzman medikal kadrosu ile hizmet vermektedir. Göz sağlığınızda katarakt, excimer lazer, göz estetiği, görme kusurları tedavi ve teşhis merkezi olarak sizlere hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.

Özel Bursa Göz Merkezi Bölümleri

Özel Bursa Göz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Bursa Göz Merkezi, Bursa ili Yıldırım ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Bursa Göz Merkezi Telefon Numarası

Özel Bursa Göz Merkezi telefon numarası:  0 (224) 367-0777

Özel Bursa Göz Merkezi Adresi

Özel Bursa Göz Merkezi adresi:  Duaçınarı, 16270, Barış Cd. No:3, 16270 Yıldırım/Bursa

  Özel Turkuaz Göz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Bursa Göz Merkezi Web Sitesi

Özel Bursa Göz Merkezi resmi web sitesi: www.bursagoz.com

Özel Bursa Göz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Bursa Göz Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku