Özel Dünyagöz Hastanesi Adana Telefon Numarası ve Adresi

Özel Dünyagöz Hastanesi Adana, Adana ilimizin Seyhan ilçesinde bulunan Özel Dünyagöz Hastanesi Adana ile ilgili detaylar. Çınarlı Mah. Atatürk Cad. No:37/A adresinde bulunan Özel Dünyagöz Hastanesi Adana kurumuna 4444469 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Dünyagöz Hastanesi Adana Hakkında

Dünyagöz, Türkiye’deki dördüncü büyük metropol ve ülkenin ileri gelen ticaret ve kültür merkezi olan Adana’da, tüm Çukurova’nın hizmetinde. Dünyagöz’ün tüm şubelerinde olduğu gibi Adana şubesinde de gözün tüm branşlarında, profesör, doçent ve uzman doktorlardan oluşan kuvvetli hekim kadrosuyla ve dünya ile entegre teknolojik altyapısıyla hizmet veriliyor.

Türkiye’de ve yurt dışında toplam 17 ayrı noktada göz tedavilerinde son teknoloji cihazlar ve en gelişmiş tedavi metotlarıyle hizmet veren Dünyagöz Hastaneler Grubu’nun Adana Hastanesi faaliyete geçti.

Seyhan bölgesinde hizmete giren Adana Dünyagöz Hastanesi, gözün 19 branşında 240 farklı tedavi yöntemi ile 7 gün hizmet vermekte. Göz nasıl tedavi edileceğinde en gelişmiş teknolojiyi ve metotlarıni dünyayla eşzamanlı olarak Çukurova Bölgesi’nin hizmetine sunan hastane, günde 250 poliklinik, 30 ameliyat ve 40 lazer ameliyat yapma kapasitesine sahip. Bu özelliği ile Adana Dünyagöz Hastanesi, bölgenin en geniş hasta kapasitesine sahip hastanesi oldu.

Özel Dünyagöz Hastanesi Adana Bölümleri

Özel Dünyagöz Hastanesi Adana iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Dünyagöz Hastanesi Adana, Adana ili Seyhan ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Özel Aydın Göz Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Dünyagöz Hastanesi Adana Telefon Numarası

Özel Dünyagöz Hastanesi Adana telefon numarası:  4444469

Özel Dünyagöz Hastanesi Adana Adresi

Özel Dünyagöz Hastanesi Adana adresi:  Çınarlı Mah. Atatürk Cad. No:37/A

Özel Dünyagöz Hastanesi Adana Web Sitesi

Özel Dünyagöz Hastanesi Adana resmi web sitesi: www.dunyagoz.com.tr

Özel Dünyagöz Hastanesi Adana Nasıl Gidilir? Özel Dünyagöz Hastanesi Adana Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku