Özel Dünyagöz Hastanesi Sincan Telefon Numarası ve Adresi

Özel Dünyagöz Hastanesi Sincan, Ankara ilimizin Sincan ilçesinde bulunan Özel Dünyagöz Hastanesi Sincan ile ilgili detaylar. Mareşal Çakmak Mah. 24. sok. No:7 adresinde bulunan Özel Dünyagöz Hastanesi Sincan kurumuna 4444469 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Dünyagöz Hastanesi Sincan Hakkında

Dünyagöz Hastaneler Grubu’nun Ankara’daki ikinci adresi Dünyagöz Sincan, 2015 senesinin Haziran ayında hizmete açıldı.

Her türlü teknolojik altyapının düşünüldüğü modern binasında hizmet veren Dünyagöz Sincan, binlerce vaka deneyimi bulunan profesyonel medikal kadrosu ve ekibiyle, gözün tüm branşlarında teşhis ve tedavi hizmeti sağlamaktadır. Güler yüzlü personeli ve her türlü konforun düşünüldüğü gözlem odalarıyla hastalarına 5 yıldızlı otel konforu sunan Dünyagöz Sincan, Ankaralıların göz ve göz çevresi sağlığına dair poblemlerine çözüm getirmeyi planlıyor.

Özel Dünyagöz Hastanesi Sincan Bölümleri

Özel Dünyagöz Hastanesi Sincan iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Dünyagöz Hastanesi Sincan, Ankara ili Sincan ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Dünyagöz Hastanesi Sincan Telefon Numarası

Özel Dünyagöz Hastanesi Sincan telefon numarası:  4444469

  Özel Asya Göz Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Dünyagöz Hastanesi Sincan Adresi

Özel Dünyagöz Hastanesi Sincan adresi:  Mareşal Çakmak, Mahhallesi, 24. Sk No:7, 06936 Sincan/Ankara

Özel Dünyagöz Hastanesi Sincan Web Sitesi

Özel Dünyagöz Hastanesi Sincan resmi web sitesi: www.dunyagoz.com.tr

Özel Dünyagöz Hastanesi Sincan Nasıl Gidilir? Özel Dünyagöz Hastanesi Sincan Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku