Özel Göznuru Göz Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Göznuru Göz Hastanesi, Gaziantep ilimizin Şahinbey ilçesinde bulunan Özel Göznuru Göz Hastanesi ile ilgili detaylar. Kolejtepe Mahallesi İnönü Caddesi No:6 adresinde bulunan Özel Göznuru Göz Hastanesi kurumuna 0 (342) 231-2525 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Göznuru Göz Hastanesi Hakkında

Modern, kaliteli sağlık hizmeti sunmak ve Gaziantep’de yeni bir hastane anlayışı yaratmak maksadıyla kurulmuş olan Özel Göznuru Göz Hastanesi; her geçen gün daha çok kitleye kendini tanıtmakta ve her gün yeni kalifiye personelleri bünyesine katmaktadır.

Verilen hizmetler ve eğitimler Toplam Kalite Yönetimi ilkesi çerçevesince planlanmış olup; “İnsana Değer Veren Kurum Anlayışı” ile en üst düzeyde, çağdaş ve güvenli hizmetler sunulmaktadır.

Özel Göznuru Göz Hastanesi Bölümleri

Özel Göznuru Göz Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Göznuru Göz Hastanesi, Gaziantep ili Şahinbey ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Göznuru Göz Hastanesi Telefon Numarası

Özel Göznuru Göz Hastanesi telefon numarası:  0 (342) 231-2525

Özel Göznuru Göz Hastanesi Adresi

Özel Göznuru Göz Hastanesi adresi: Kolejtepe, İnönü Cd. No:6, 27010 Şahinbey/Gaziantep

  Özel AG Avrupa Göz Hastalıkları Dal Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Göznuru Göz Hastanesi Web Sitesi

Özel Göznuru Göz Hastanesi resmi web sitesi: www.goznurugoz.com

Özel Göznuru Göz Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Göznuru Göz Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku