Özel Işık Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Işık Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi, Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunan Özel Işık Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi ile ilgili detaylar. Atatürk Bulvarı No:223 adresinde bulunan Özel Işık Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi kurumuna 0 (312) 419-6262 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Işık Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi Hakkında

Işık Göz Merkezi, 1997 senesinde Dr. Hikmet Hasıripi kuruculuğunda “Önce Hizmet” parolası ile yola çıkmıştır. Kurulduğu günden şimdiye kadar da insanımıza en iyi hizmeti sunmayı ilke edinmiş olan merkezimiz, konularında son derece yetkin doktor kadrosu ve hızla büyüyen yapısı ile günde 100-150 hastaya hizmet vermektedir. Son derece gelişmiş cihazlarıyla üstün bir teknolojik altyapıya sahip olan Işık Göz Merkezi, hastalarından aldığı güç ve destek ile her geçen gün daha da büyüyerek yoluna sürecektir.

Biz, tüm göz sağlığı ve hastalıklarında; En son teknolojiyi tercih ederek; Bireylerin teşhis, tedavi ve rehabilitasyon gereksinimlerini karşılayan, göz sağlığı hususunda sürekli olarak ve güncel bilgi veren, insan hatası faktörünü en aza indiren, profesyonel, etik, güler yüzlü ve alanında uluslar arası marka olmayı amaçlamış bir kurumuz.

Gelişmiş tıp teknolojisiyle donatılmış çağdaş bir ortamda en iyi hizmeti vermeyi amacı olan merkezimizde 16 tam donanımlı muayene odası, lazer ve cerrahi ameliyathanesi ve kontak lens birimi bulunmaktadır. Son teknoloji ile sürekli olarak güncellenen cihazlarımızla Ekzimer Lazer ile yapılan Lasik-Lasek ameliyatlarının bunun yanında her türlü ayakta teşhis ve tedavi hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz. Doktorlarımız, yönetim kadromuz, hasta danışmanlarımız, sağlık teknisyenlerimiz, temizlik ve servis personellerimizin bulunduğu elliye yakın çalışanımızla, sizlere daima en iyiyi paylaşıyoruz.

  Özel Aydın Göz Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Işık Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi Telefon Numarası

Özel Işık Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi telefon numarası:  0 (312) 419-6262

Özel Işık Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi Adresi

Özel Işık Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi adresi: iş hanı kat 4 no 212, Rüzgarlı Caddesi, Gayret Sokağı, 06050 Altındağ/Ankara

Özel Işık Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi Web Sitesi

Özel Işık Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi resmi web sitesi: www.isikgoz.com.tr

Özel Işık Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Işık Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku