Özel İsmail Atabek Fizik Tedavi Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel İsmail Atabek Fizik Tedavi Merkezi, İzmir ilimizin Konak ilçesinde bulunan Özel İsmail Atabek Fizik Tedavi Merkezi ile ilgili detaylar. Kahramanlar Mah. Can Kulduk Sk. No:16 adresinde bulunan Özel İsmail Atabek Fizik Tedavi Merkezi kurumuna 0 (232) 462-4447 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel İsmail Atabek Fizik Tedavi Merkezi Hakkında

Özel Dr. İsmail Atabek Fizik Tedavi Merkezi, Ağustos 2004 senesinde İzmir’de kurulan ISO9001-2000 belgeli ilk fizik tedavi merkezidir. Edindiğimiz kurumsal tecrübeyle artık yeni yerimizde Alsfakat- Kahramanlar Özel İzmir Gazi Hastanesi sokağında 6 katlı, 1200 metrekare alanda kurulu modern binamızla, 3 Fizik Tedavi Uzmanı, 7 Fizyoterapist ve sağlık personeli ile başta İzmir ve bölge halkına sağlık hizmeti vermeye devam etmekteuz.

Yeni tedavi yaklaşımlarını kapsayan rehabilitasyon uygulamaları ile hizmet vermektedir. Fizik tedavi ve rehabilitasyon dışında kas, sinir ve eklem enjeksiyonu, manipülasyon, mobilizasyon teknikleri, osteopatik yaklaşımlar, lenfödem nasıl tedavi edileceği, günlük egzersiz eğitimi, tedavi ve spor egzersizleri uygulanmaktadır.

Amacımız kaliteli fizik tedavi hizmetini güler yüzle sunmaktır. Özel Dr.İsmail Atabek Fizik Tedavi Merkezi, modern fizik tedavi cihazları ve rehabilitasyon ekibiyle branşımızla ilgili tüm hastalıklarda tedavi ve koruyucu egzersiz programı vermektedir.

Ekibimiz fizik tedavi rehabilitasyon uzman doktorları, hususunda deneyim sahibi fizyoterapistler, profesyonel hemşireler ve tıbbi sekreterlerden bir araya gelmektedir. Ekibimiz önceliği çağdaş tıbbın gereklerine uygun olarak, modern fizik tedavi cihazları ile hastalarımıza en etkin ve kaliteli tedavi hizmetini vermektir.

  Suruç Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel İsmail Atabek Fizik Tedavi Merkezi Bölümleri

  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Özel İsmail Atabek Fizik Tedavi Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel İsmail Atabek Fizik Tedavi Merkezi, İzmir ili Konak ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel İsmail Atabek Fizik Tedavi Merkezi Telefon Numarası

Özel İsmail Atabek Fizik Tedavi Merkezi telefon numarası:  0 (232) 462-4447

Özel İsmail Atabek Fizik Tedavi Merkezi Adresi

Özel İsmail Atabek Fizik Tedavi Merkezi adresi: Kahramanlar, Can Kulduk Sk. N:16, 35580 Konak/İzmir

Özel İsmail Atabek Fizik Tedavi Merkezi Web Sitesi

Özel İsmail Atabek Fizik Tedavi Merkezi resmi web sitesi: www.ismailatabek.com

Özel İsmail Atabek Fizik Tedavi Merkezi Nasıl Gidilir? Özel İsmail Atabek Fizik Tedavi Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku