Özel Medicana Haznedar Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Medicana Haznedar Hastanesi, İstanbul ilimizin Bahçelievler ilçesinde bulunan Özel Medicana Haznedar Hastanesi ile ilgili detaylar. Bağcılar Cd. No:1 adresinde bulunan Özel Medicana Haznedar Hastanesi kurumuna 02124491449 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Medicana Haznedar Hastanesi Hakkında

2011 senesinde hizmete giren Medicana Haznedar Hastanesi 3000 metrekare kapalı alana sahiptir. Hasta, hasta yakını ve çalışan güvenliğine öncelik veren hastanemizde Hizmet Kalite Standartlarına tam uyum ile çalışılmaktadır.

Medicana Haznedar Hastanesi, alanında uzman doktorları, hasta odaklı hizmet standartları ve etkin hasta bakımı ile kalite ve konforu bir arada tutan bir hastanedir. Merkezi lokasyonu ile hastaların her an ulaşabileceği bir konumda bulunmaktadır. Acil servis bölümünde işinde uzman ve dinamik hekim kadrosu ile 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Özel Medicana Haznedar Hastanesi Bölümleri

Özel Medicana Haznedar Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Medicana Haznedar Hastanesi, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Özel Medicana Sivas Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Medicana Haznedar Hastanesi Telefon Numarası

Özel Medicana Haznedar Hastanesi telefon numarası:  02124491449

Özel Medicana Haznedar Hastanesi Adresi

Özel Medicana Haznedar Hastanesi adresi: Bahçelievler Merkez, Bağcılar Cd. No:1, 34160 Güngören/İstanbul

Özel Medicana Haznedar Hastanesi Web Sitesi

Özel Medicana Haznedar Hastanesi resmi web sitesi: www.medicana.com.tr

Özel Medicana Haznedar Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Medicana Haznedar Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku