Özel Nobel Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Nobel Tıp Merkezi, Denizli ilimizin Pamukkale ilçesinde bulunan Özel Nobel Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Karahayıt Mah. 120. Sağlık Sokak No:5/1 adresinde bulunan Özel Nobel Tıp Merkezi kurumuna 0 (258) 271-4101 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Nobel Tıp Merkezi Hakkında

Özel Nobel Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezimiz modern bir kaplıcanın sunduğu doğal tedavi olanaklarını, suveyayalı tedavi metotlarıni ve robotik rehabilitasyon sistemlerini bir arada sunan yegane tıp merkezi olmaktan gurur duymaktadır. SGK ile anlaşmalı tıp merkezimiz kaplıcalı tedavi kürlerinde uzmanlaşmış sağlık ekibiyle ortopedik, nörolojik ve romatolojik hastalıkların en geniş tedavi olanaklarıyla iyileştirilmesinde görev almaktan mutluluk duymaktadır.

Özel Nobel Tıp Merkezi Bölümleri

  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Acil

Özel Nobel Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Nobel Tıp Merkezi, Denizli ili Pamukkale ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Nobel Tıp Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Nobel Tıp Merkezi Doktorları

Özel Nobel Tıp Merkezi Doktorları için tıklayınız.

  Cizre Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Nobel Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Nobel Tıp Merkezi Telefon Numarası0 (258) 271-4101

Özel Nobel Tıp Merkezi Adresi

Özel Nobel Tıp Merkezi Adresi:  Karahayıt Mah. 120. Sağlık Sokak No:5/1

Özel Nobel Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Nobel Tıp Merkezi Web Sitesi: www.nobeltermal.com

Özel Nobel Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Nobel Tıp Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku