Özel Refleks Fizik Tedavi Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Refleks Fizik Tedavi Tıp Merkezi, İstanbul ilimizin Gaziosmanpaşa ilçesinde bulunan Özel Refleks Fizik Tedavi Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Merkez mah. Ali Galip Bey cd. No:4/1 adresinde bulunan Özel Refleks Fizik Tedavi Tıp Merkezi kurumuna 0 (212) 497-0101 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Refleks Fizik Tedavi Tıp Merkezi Hakkında

2006 da kurulan Refleks Fizik Tedavi Tıp Merkezi 1440m2 lik alanda 9 katlı A tipi tıp merkezi olarak hastalarına hizmet vermektedir. Ana branş olarak Fizik tedavi uygulamalarına yönelik modern cihazları, geniş rehabilitasyon parkuru ile fizik tedavi alanlarının bunun yanında Dahiliye, Kardiyoloji, Üroloji, Göz, Ağız ve Diş Sağlığı, Plastik ve Estetik Cerrahi, Güzellik ve Estetik Uygulamaları ve Ozon Terapi bünyesine ekleyerek yeni tedavi yaklaşımlarını uygulamaya öncülük etmektedir.

Kurumumuz, insan haklarına verdiği önemle hususunda uzman hekimleri, spesifik uzmanlıkları olan -işinde uzman sağlık personeli ile iyi bir ekip çalışmasıyla hastalarının maksimum yararlılığı ilkesi ile hareket etmektedir.

Refleks Fizik Tedavi Tıp Merkezi, Fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanlık dalının tüm sağlık poblemlerinda bütüncül değerlendirme ve tedavi ilkesiyle, her hastanın nasıl tedavi edileceğinde bir çok yöntemi birlikte uygulamaktadır. Misal verilecek olursa, sık rastlanan bel yahut boyun ağrısı olan bir hastanın fizik tedavi programı; fizik tedavi ajanları, eklem, kas ve sinir enjeksiyonları, manipulasyon ve mobilizasyon teknikleri ve osteopatik yaklaşımlar, günlük egzersiz eğitimi, tedavi ve spor egzersizleri ve kliniğimizdeki Plates grup egzersizlerinden oluşabilmektedir.

  Özel Samsun Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Refleks Fizik Tedavi Tıp Merkezi Bölümleri

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Göz Hastalıkları
  • Üroloji
  • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
  • Acil
  • Aile Hekimliği

Özel Refleks Fizik Tedavi Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Refleks Fizik Tedavi Tıp Merkezi, İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Refleks Fizik Tedavi Tıp Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Refleks Fizik Tedavi Tıp Merkezi Doktorları

Özel Refleks Fizik Tedavi Tıp Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Refleks Fizik Tedavi Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Refleks Fizik Tedavi Tıp Merkezi Telefon Numarası0 (212) 497-0101

Özel Refleks Fizik Tedavi Tıp Merkezi Adresi

Özel Refleks Fizik Tedavi Tıp Merkezi Adresi:  Merkez mah. Ali Galip Bey cd. No:4/1

Özel Refleks Fizik Tedavi Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Refleks Fizik Tedavi Tıp Merkezi Web Sitesi: www.reflekstip.com

Özel Refleks Fizik Tedavi Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Refleks Fizik Tedavi Tıp Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku