Özel Sıla Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Sıla Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Ankara ilimizin Keçiören ilçesinde bulunan Özel Sıla Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili detaylar. İrfan Baştuğ Cad. No:75 Aydınlıkevler adresinde bulunan Özel Sıla Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi kurumuna 0 (312) 347-4422 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Sıla Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Hakkında

Ankara’da iki ayrı merkezimizle vermekte olduğumuz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hizmetleri Grubumuzun önderlik yaptığı hizmet alımları alanında da başarılı projelere imza atmıştır.

Merkezimizde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon içerikli tüm tıbbi cihaz ve donanımlar mevcuttur. Teşhis ve tedavi bütünlüğünü sağlayarak en kısa bir sürede hasta kabulünün gerçekleşmesi, takip sürecinin planlanması ve sonuç alıncaya dek hasta orijinli hizmet anlayışıyla çalışmakta olan merkezimiz bölgesinde ilk merkezlerden biridir. Bugüne dek binlerce hastamıza şifa kaynağı olmuştur.

Özel Sıla Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Bölümleri

  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Biyokimya
  • Nükleer Tıp
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji

Özel Sıla Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Sıla Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Ankara ili Keçiören ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Dinar Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Sıla Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Sıla Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Doktorları

Özel Sıla Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Sıla Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Telefon Numarası

Özel Sıla Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Telefon Numarası0 (312) 347-4422

Özel Sıla Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Adresi

Özel Sıla Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Adresi:  İrfan Baştuğ Cad. No:75 Aydınlıkevler

Özel Sıla Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Web Sitesi: www.silasaglikhizmetleri.com.tr

Özel Sıla Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Sıla Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku