Özel Veni Vidi Çankaya Göz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Veni Vidi Çankaya Göz Merkezi, Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunan Özel Veni Vidi Çankaya Göz Merkezi ile ilgili detaylar. Ziyabey Cad. 1421. Sok. No:9 Balgat adresinde bulunan Özel Veni Vidi Çankaya Göz Merkezi kurumuna 0 (850) 577-4544 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Veni Vidi Çankaya Göz Merkezi Hakkında

25 senelik deneyimle, Veni Vidi Göz Merkezi olarak çok sayıdaki yeni uygulamayı Ankara’ya, yeni merkezimize taşıdık. SGK ve özel sigortalarla anlaşmalı olarak, 200 metrekare kapalı alana sahip 4 katlı binamızda, vatandaşlarımıza göz sağlığı bölgesindeki en güncel tedavi olanaklarını paylaşıyoruz.

Özel Veni Vidi Çankaya Göz Merkezi Bölümleri

Özel Veni Vidi Çankaya Göz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Veni Vidi Çankaya Göz Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Göz Vakfı Yıldırım Göz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Veni Vidi Çankaya Göz Merkezi Telefon Numarası

Özel Veni Vidi Çankaya Göz Merkezi telefon numarası:  0 (850) 577-4544

Özel Veni Vidi Çankaya Göz Merkezi Adresi

Özel Veni Vidi Çankaya Göz Merkezi adresi: Balgat, Balgat Mah. Balgat Ziyabey Caddesi, 1421. Sk. No:9, 06520 Çankaya/Ankara

Özel Veni Vidi Çankaya Göz Merkezi Web Sitesi

Özel Veni Vidi Çankaya Göz Merkezi resmi web sitesi: www.venividigoz.com

Özel Veni Vidi Çankaya Göz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Veni Vidi Çankaya Göz Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku