Özel Yenibosna Safa Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Yenibosna Safa Hastanesi, İstanbul ilimizin Bahçelievler ilçesinde bulunan Özel Yenibosna Safa Hastanesi ile ilgili detaylar. Zafer Mahallesi Ahmet Yesevi Caddesi Gümüş Sokak No:9-11 Yenibosna adresinde bulunan Özel Yenibosna Safa Hastanesi kurumuna 0 (212) 444-7232 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Yenibosna Safa Hastanesi Hakkında

Kalite Yönetim Sistemi çerçevesinde hasta tatminiyeti, hasta hakları, sürekli olarak iyileştirme, düzeltici ve önleyici faaliyet planlama, hasta ve çalışan güvenliği, sağlıkta etik gibi ülkeler arası standartların sağlık alanında oldukça önem verdiği kavramlar üzerinde gösterdiği titiz çalışmaları neticesinde Özel Safa Hastanesi Bağcılar ve Özel Safa Hastanesi Yenibosna son derece sıkı bir titizlikle geçirmiş olduğu denetimlerin ardından ISO 9001:2008 ve ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistem belgesini almaya hak kazanmıştır.

Kalite çalışmaları TUV Austria-Hellas ve TUV Thüringen Uluslararası Kalite Denetimi temsilcilikleri ile Kalite Yönetim Sistemi belgelendirilmiştir.

Özel Yenibosna Safa Hastanesi Bölümleri

Özel Yenibosna Safa Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Yenibosna Safa Hastanesi, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Özel Ege Şehir Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Yenibosna Safa Hastanesi Telefon Numarası

Özel Yenibosna Safa Hastanesi telefon numarası:  0 (212) 444-7232

Özel Yenibosna Safa Hastanesi Adresi

Özel Yenibosna Safa Hastanesi adresi: Zafer Ahmet Yesevi Caddesi,Gümüş Sokak 11A 34194, Bahçelievler/İstanbul

Özel Yenibosna Safa Hastanesi Web Sitesi

Özel Yenibosna Safa Hastanesi resmi web sitesi: www.safahastanesi.com.tr

Özel Yenibosna Safa Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Yenibosna Safa Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku