Sorgun Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Sorgun Devlet Hastanesi, Yozgat ilimizin Sorgun ilçesinde bulunan Sorgun Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Ahmet Efendi Mh. Şht. Cemal Şimşek Cd. No:37 adresinde bulunan Sorgun Devlet Hastanesi kurumuna 0 (354) 219-1919 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sorgun Devlet Hastanesi Hakkında

Sorgun Devlet Hastanesi 1987 senesinde 50 yataklı olarak, mevcut ana binada hizmete girmiştir. 1993 senesinde hasta yoğunluğu dikkate alınarak 13/10/1993 tarih ve 7979 sayılı Sağlık Bakanlığı onayı ile 100 yataklı olarak hizmet vermesi onaylamış olup, Sağlık Bakanlığı Tedavi Hizmetleri Genel Müdürlüğünün 10/03/2004 tarih ve 3912 sayılı oluru ile de kadro yatak sayısı 200 yatağa çıkartılarak hizmete devam etmektedir.

Mevcut hizmet binasının fiziksel ve ergonomik şartlarının yetersizliği sebebiyle 2014 yılı itibariyle sağlıkta dönüşüm projesi kapsamı içinde inşasına başlanan 250 yatak kapasiteli Yeni Sorgun Devlet Hastanesi 09/06/2017 tarihi itibariyle ilk hasta kabulüne başlamıştır.

Hastane içerisinde poliklinikler, 43 yataklı acil servis, 14 yataklı yoğun bakım ünitesi, 18 adet yeni doğan ve 20 adet küvez ünitesi kapasiteli doğumhane, 10 adet ameliyathane, 5 adet X-Ray odası, 2 adet ultrason, 4 adet Elektrokadiograf, 1 adet tomografi, 1 Mamografi, 1 MR Ünitesi, loboratuarlar ve 200’den fazla hasta yatak ünitesi bulunmaktadır.

Sorgun Devlet Hastanesi Bölümleri

  Erdemli Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Sorgun Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Sorgun Devlet Hastanesi, Yozgat ili Sorgun ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sorgun Devlet Hastanesi Doktorları

Sorgun Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Sorgun Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Sorgun Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (354) 219-1919

Sorgun Devlet Hastanesi Adresi

Sorgun Devlet Hastanesi Adresi:  Ahmet Efendi Mh. Şht. Cemal Şimşek Cd. No:37

Sorgun Devlet Hastanesi Web Sitesi

Sorgun Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://sorgundh.saglik.gov.tr/

Sorgun Devlet Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku