Tonya Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Tonya Devlet Hastanesi, Trabzon ilimizin Tonya ilçesinde bulunan Tonya Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Dr Dilaver Yıldırım Caddesi adresinde bulunan Tonya Devlet Hastanesi kurumuna 0 (462) 881-3038 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Tonya Devlet Hastanesi Hakkında

Tonya Devlet Hastanesi 1995 tarihinde 30 yataklı Devlet Hastanesi statüsünü alarak hizmete açılmıştır. Amacımız; taşıdığımız sorumluluğun bilinciyle insani değerlere saygılı, çalışan ve hasta tatminiyeti odaklı; çağdaş eğitim bilgilendirme, teşhis ve tedavi hizmetlerine empatik bir yaklaşımla olanaklarımız ışığında; kesintisiz ve kolay ulaşılabilir biçimde sunmaktır.

Tonya Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Tonya Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Tonya Devlet Hastanesi, Trabzon ili Tonya ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tonya Devlet Hastanesi Doktorları

Tonya Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Tonya Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Tonya Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (462) 881-3038

Tonya Devlet Hastanesi Adresi

Tonya Devlet Hastanesi Adresi:  Dr Dilaver Yıldırım Caddesi

Tonya Devlet Hastanesi Web Sitesi

Tonya Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://tonyadh.saglik.gov.tr/

Tonya Devlet Hastanesi Yol Tarifi

  Özel Somuncubaba Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi
En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku