Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi, Trabzon ilimizin Ortahisar ilçesinde bulunan Trabzon Fatih Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. İnönü Mahallesi Trabzonspor Bulvarı No:177 adresinde bulunan Trabzon Fatih Devlet Hastanesi kurumuna 0 (462) 230-2285 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemiz, 1958 senesinde 40 yatak kapasitesi ile Trabzon SSK Hastanesi olarak hizmete başlamıştır. 52 senedir Trabzon ve bölgesine hizmet veren hastanemiz 1967 senesinde 255 yatak ve 5 ameliyathanesiyle hizmetini sürdürmüştür. 1979 senesinde bazı idari birim ve poliklinikler ilave edilmiştir. 1983 senesinde ise 300 yatak kapasitesine ulaşmıştır.

19 Şubat 2005 tarihinde Trabzon Fatih Devlet Hastanesi olmuştur. Son zamanda yapılan yenilemelerle birlikte poliklinik oda sayısı 57‘e çıkarılmıştır. Halen 250 yatak kapasitesi, 3 yoğun bakım ünitesi, 8 ameliyathane ile hizmet vermektedir. 2009 yılı içinde hastane binasına yapılan ilaveler ile tek kişilik hasta oda sayısı arttırılmış ve acil servis geniş, ferah ve modern bir yapıya kavuşturulmuştur.

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Bölümleri

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Trabzon Fatih Devlet Hastanesi, Trabzon ili Ortahisar ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Ardahan Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Doktorları

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (462) 230-2285

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Adresi

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Adresi:  İnönü Mahallesi Trabzonspor Bulvarı No:177

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Web Sitesi

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://fatihdh.saglik.gov.tr/siteagaci

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku