Yozgat Şehir Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Yozgat Şehir Hastanesi, Yozgat ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Yozgat Şehir Hastanesi ile ilgili detaylar. Erdoğan Akdağ Mah. Viyana Cad. No:8 adresinde bulunan Yozgat Şehir Hastanesi kurumuna 0 (354) 219-0010 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Yozgat Şehir Hastanesi Hakkında

Yozgat Şehir Hastanesinde, 61 yoğun bakım yatağı, 13 özel tutuklu yatağı, 19 ameliyathane, 113 poliklinik muayene odası, 43 poliklinik destek odası ve 2 süit oda bulunmaktadır. Yozgat Şehir Hastanesi kaliteli hizmeti ve işinde uzman kadrosuyla bölgenin tüm gereksinimlerine her türlü teknolojik ve fizyolojik yapısıyla yalnızca Yozgat’a değil, çevre illere de sağlık hizmeti vermektedir.

Amacımız sunduğu modern tıp uygulamalarıyla sürekli olarak değişmekte olan hayat, teknoloji ve zamana uyum sağlayan, hasta ve hasta yakınlarının tatminiyetini maksimum düzeyde gerçekleştiren yenilikçi, güvenilir ve Türkiye’de ve dünveya refesans alınan bir kuruluşu olmaktır.

Yozgat Şehir Hastanesi Bölümleri

Yozgat Şehir Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Yozgat Şehir Hastanesi, Yozgat şehrinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Narlıdere Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yozgat Şehir Hastanesi Doktorları

Yozgat Şehir Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Yozgat Şehir Hastanesi Telefon Numarası

Yozgat Şehir Hastanesi Telefon Numarası0 (354) 219-0010

Yozgat Şehir Hastanesi Adresi

Yozgat Şehir Hastanesi Adresi:  Erdoğan Akdağ Mah. Viyana Cad. No:8

Yozgat Şehir Hastanesi Web Sitesi

Yozgat Şehir Hastanesi Web Sitesi: https://yozgatsehir.saglik.gov.tr/

Yozgat Şehir Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku