Özel Balkan Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Balkan Hastanesi, Kırklareli ilimizin Lüleburgaz ilçesinde bulunan Özel Balkan Hastanesi ile ilgili detaylar. Ayvalı Yolu 4. Km Lüleburgaz adresinde bulunan Özel Balkan Hastanesi kurumuna 0 (288) 417-0707 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Balkan Hastanesi Hakkında

Kaliteli hizmet anlayışını benimseyen meslek etiğinden ödün vermeden hasta ve hasta yakını tatminiyetini sağlamayı ilke edinen Özel Balkan Hastanesi 52000m2 yeşil, 9000m2 kapalı alana kurulmuş, 81 yatak kapasiteli binası ile hizmet vermektedir.

Özel Balkan Hastanesi Bölümleri

Özel Balkan Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Balkan Hastanesi, Kırklareli ili Lüleburgaz ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Balkan Hastanesi Telefon Numarası

Özel Balkan Hastanesi telefon numarası:  0 (288) 417-0707

Özel Balkan Hastanesi Adresi

Özel Balkan Hastanesi adresi: Ayvalı Köyü İç Yolu, 39750 Ayvalı/Lüleburgaz/Kırklareli

  Özel Baypark Hospital Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Balkan Hastanesi Web Sitesi

Özel Balkan Hastanesi resmi web sitesi: balkanhastanesi.com.tr

Özel Balkan Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Balkan Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku