Özel Star Medica Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Star Medica Hastanesi, Tekirdağ ilimizin Süleymanpaşa ilçesinde bulunan Özel Star Medica Hastanesi ile ilgili detaylar. Orta Cami Mah. Cengiz Topel Meydanı No:10 adresinde bulunan Özel Star Medica Hastanesi kurumuna 0 (282) 263-5757 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Star Medica Hastanesi Hakkında

Özel Star Medica Hastanesi olarak amacımız, insanlığa sunulan en kutsal hizmetlerden biri olarak kabul gören sağlık hizmetlerinde uzmanlaşmaya vardığımız tüm dallarda, bilgili, insan haklarına saygılı, güler yüzlü personelimizle hasta tatminiyetini ön planda tutarak gerçekleştirmek ve teknolojinin en son olanakları ile tanı ve tedavi metotlarını tercih ederek, kaliteli hizmet anlayışıyla hareket eden bir sağlık kuruluşu olmaktır.

Hastanemiz, Sağlıkta Kalite ve Akreditasyon Daire Başkanlığının yapmış olduğu 2014 yılı sağlıkta kalite değerlendirmesi sonucu A sınıfı hastane konumuna yükselmiştir.

Özel Star Medica Hastanesi Bölümleri

Özel Star Medica Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Star Medica Hastanesi, Tekirdağ ili Süleymanpaşa ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Star Medica Hastanesi Telefon Numarası

Özel Star Medica Hastanesi telefon numarası:  0 (282) 263-5757

Özel Star Medica Hastanesi Adresi

Özel Star Medica Hastanesi adresi: Eskicami-ortacami, Cengiz Topel Meydanı No:10, 59030 Süleymanpaşa/Tekirdağ

Özel Star Medica Hastanesi Web Sitesi

Özel Star Medica Hastanesi resmi web sitesi: www.starmedica.com.tr

Özel Star Medica Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Star Medica Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku